Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik az internet...

Miért nem működik az internet routeren keresztül?

Figyelt kérdés
Most váltottunk internet szolgáltatót eddig semmi gond nem volt se a routerrel se a modemmel tökéletesen működött. Most új modem lett beszerelve a szolgáltató váltás miatt a router maradt ugyan az viszont nem működik a net routeren keresztül, a wifi-t megtalálja viszont a net nem jön be, de ha közvetlenül csatlakoztatom a modemet a géphez akkor viszont jó a net, mit lehet csinálni ilyenkor? Már mindent megpróbáltam beállítani a modemen meg rengeteg oldalt elolvastam de nem sikerült eddig megoldanom, légyszi segítsetek :S

2012. szept. 20. 22:43
 1/7 A kérdező kommentje:
a router az TPlink:TL-WR542G
2012. szept. 20. 22:44
 2/7 anonim ***** válasza:
A routerben a kapcsolódáshoz minden megfelelően van beállítva?
2012. szept. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Komplikato ***** válasza:

"Már mindent megpróbáltam beállítani a modemen "


Izé, nem a routeren kéne beállítani az új szolgáltató adatait, ilyesmiket, hogy DNS szerver, Gateway, ne adj siten login név és jelszó?

2012. szept. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Komplikato ***** válasza:
Ja meg az eredeti modem beállításához használt számítógép Macadressét sem árt klónozni, ha a szolgáltató ahhoz kötötte a szolgáltatást.
2012. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
elírtam bocsi a routeren próbáltam már mindent, a Mac ADRESSET klónoztam, az új szolgáltató DNS szerverét honnan tudhatom?
2012. szept. 20. 22:50
 6/7 Komplikato ***** válasza:
Gondolom ha megnyitod a hálózat/internet beállításokat a gépben ami a modemre volt kötve, annak kéne látszania.
2012. szept. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen látszik is
2012. szept. 21. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!