Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Várjátok a spooky days-t az...

Várjátok a spooky days-t az ncore-on?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam róla. Mi lesz ez pontosan?
2012. szept. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Golan Trevize ***** válasza:
nem igazán
2012. szept. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
fent vagy az ncore-on egyáltalán?
2012. szept. 21. 15:51
 4/7 Golan Trevize ***** válasza:

fent.

csak pont leszarom az ilyeneket.

belépek, bejelölgetem, amiket le akarok tölteni, aztán be is csukom. jobb dolgom is van, mint órákig ott ülni...

2012. szept. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is fent vagyok a ncore-n, csak nem láttam meghirdetve.

Amúgy meg, az 1-eske vagyok.

2012. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
spooky dayz-t nem szokták hirdetni soha
2012. szept. 21. 18:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Spooky Dayz



Akik a közelmúltban csatlakoztak oldalunk felhasználótáborához, nekik íme egy rövid ismertető az eseményről: az utóbbi évek ezen néhány napján az oldal trackerét rémségek szállták meg, akik tevékenységükkel nagy mértékben átvették az irányítást az oldal felett. Idén számos biztonsági rést fejlesztőink sikeresen betömtek, így a zombi- és boszorkányhadak nagy valószínűséggel nem tudnak kárt tenni a tracker működésében.

A rémségek felbőszülve programozóink nagyszerű munkáján, azonnal elkezdték tökökkel illetve egyéb figurákkal bombázni az oldalt. Jól jegyezd meg az alábbi idézetet a figurák kapcsán: "Nehogy leessen az állad, ha tök helyett felbukkan néhány állat."

Arra kérünk benneteket, hogy közös összefogással erősítsük meg védelmünket. Amennyiben időben elkapjátok ezen figurákat, úgy az oldal nem látja ennek komoly kárát. Ellenkező esetben beláthatatlan következményei lesznek a csatának...

Segítségetek természetesen idén sem marad jutalom nélkül, de ügyeljetek arra, hogy az idei termés között is akad néhány, különösen veszélyes figura. Ezekról első látásra nem lehet eldönteni, hogy segítőkészek vagy ellenségesek, de egy biztos: amelyek barátságosak, azok akár sokkal szebbek is lehetnek a többinél.


A legtöbb figurát elkapó felhasználók a támadások visszaverését követően jutalomban részesülnek. Az elérhető jutalmak nevezetesen az alábbiak:

 Az 500 legtöbb figurát elkapó felhasználó jutalma 1000 pont!

 A 100 legtöbb figurát elkapó felhasználó jutalma 1 hónap Legend rang, továbbá 1000 pont!

Figyelem! Az ellenséges figurák nem számítanak bele ezen statisztikába!


Természetesen gondoltunk azokra is, akik olyannyira aktívan védik oldalunkat, hogy néhány ellenséges figurát is elkapnak. Számukra a következő lehetőséget tudjuk kínálni:

 Aki a figurák 93%-ának visszaverésében segít, ő 1 év Legend rangot, 2000 pontot és egy színes, Spooky Master egyéni rangot kap ajándékként!

2012. okt. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!