Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire megbízhatók azok az...

Mennyire megbízhatók azok az alkalmazások facebook-on amelyek azt mutatják meg hogy ki nézte meg az adatlapod ma, ki a legnagyobb rajongód (ki szokta megnézni legtöbbször)? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Mert úgy tudom hogy a facebook-nak van egy ilyen adatvédelmi szabályzata hogy senkiről sem oszthatják meg hogy mikor kinek az adatlapján nézett meg bármilyen képet vagy bejegyzést.ÉS ha esetleg ezekkel az alkalmazásokkal nem is, létezik bármiféle program vagy megoldás erre amivel megtudhatja valaki hogy ki nézte meg az adatlapját, vagy valamelyik képét, bejegyzését?
2012. szept. 19. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha létezne is, szerinted hogy derülne ki az, hogy tényleg az igazat írja vagy csak találomra bead neveket???
2012. szept. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én úgy derítettem ki, hogy megcsináltam egymás után kétszer, természetesen más neveket dobott ki. Másikat is próbáltam ott meg kidobta, hogy kik nézik az adatlapom, de túl sok nevet sorolt fel, szóval nem volt hihető. Azért ráírtam az egyikre, aki éppen nézte az adatlapom állítólag és nem válaszolt, szóval nem volt fészen.
2012. okt. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Golan Trevize ***** válasza:
teljesen megbízhatóak, nekem azóta a fogam is fehérebb, és a bundám meg fényesebb és dúsabb mióta ilyeneket használok!
2012. okt. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!