Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok a facebookról...

Nem tudok a facebookról kijelentkezni. Nincs olyan menüpontom, ahol ezt meg lehet tenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig a jobb felső sarokban a fehér háromszögre kattintva lejött a menü és kiléptem. Ha most kattintok rá, akkor az "Általános fiókbeállítások"-ra ugrik. Sehol nincs kijelentkezés gomb.
2012. szept. 19. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Töröld a sütiket. Telefon, pc? Milyen böngésző? ctrl shift del, válaszd a sütiket és töröld ha pc.
2012. szept. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Firefox 15.0.1

PC-ről van szó (rajta XP és SP3).

Így ki tudok lépni, ahogy írtad, de iszonyatosan sok minden elveszik (amúgy hálásan köszönöm, mert legalább így lehet tenni érte valamit).

Nem lehet tudni erről valamit, miért ilyen?

Azért egy ilyen oldalon a kijelentkezésnek működnie kellene.

2012. szept. 19. 10:55
 3/6 Golan Trevize ***** válasza:
0%
miért kell ezt kétszer is megkérdezni???
2012. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért, mert eddigiekben nem találtam választ. Ott olyat írtak le, ami nem a problémámra válaszol, mert a probléma is más volt. Ezért kérdeztem meg.
2012. szept. 19. 11:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért nem jelenik meg a kijelentkezés, a sütik törléséhez szolnék hozzá. Létezik egy másik (kicsit hosszabb) megoldás, högy törölve legyenek, de csak az adott oldalhoz tartozók. Kijelentkezéskor a Facebook oldalán jobb gomb "Oldal adatainak...", Biztonság, Sütik megjelenítése/ Összes törlése. Ha ezután frissítesz az oldalra, nagy valószínűséggel a bejelentkező ablakot fogod látni.
2012. szept. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez utóbbi is megoldja, hogy "kint" legyek.
2012. szept. 19. 12:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!