Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan Lehet Wifiről Internete...

Agüero16 kérdése:

Hogyan Lehet Wifiről Internetezni Xbox 360 slim-en?

Figyelt kérdés
Syasztok a kérdés adott. Rácsatlakoztam rá megyek a fifa 12-ben hogy online játszás és valami Szarságokat ki h xbox ive meg ien ! Válaszotokat előre ish KÖszönöm ;)
2012. szept. 19. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Könnyebb lenne válaszolni, ha pontosan le tudnád írni, amit kérdezni szeretnél, illetve azt amit a gép ír ki...
2012. szept. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nos Akkor Tömörebben: Wifi-n keresztül csatlakoztam, rámentem , hogy Online Játszma és a Gép ezt irja ki: Kérlek Regisztrálj Egy Xbox Live Karaktert! = Fifa 12

Pes 12 = Please Sign In To The Xbox Live Select This Mode!

2012. szept. 19. 09:32
 3/5 anonim ***** válasza:
És van ilyen accountod? Ha nincs miért nincs? Csinálj!
2012. szept. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nah most csináltam Pc-n de h tudom csatlakoztatni azt az acountot az xboxhoz?

Regisztráltam az Xbox Live-on és továb?

2012. szept. 19. 10:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Xbox 360-on ahhoz, hogy Live-on játszani tudj regisztrálnod kell.

Két féle regisztráció van :

1. Ingyenes amivel 1 hónapig tudsz online játszani, utánna már csak minimális dolgokat tudsz, de játszani biztos, hogy nem

2. Fizetős, aminek havi díja van (1,3,6,12 havi előfizetések vannak).

Ha regisztráltál akkor indítsd el az xBoxot és jelentkezz be a profiloddal. Majd keresd meg a Join xBox Live menüpontot, kattints rá és értelemszerűen töltsd ki azt amit kérdeznek az előzőleg regisztrált adatokkal. Figyelj oda mert ha csak az ingyenes regisztrációt szeretnéd akkor nem kell bankkártya adatokat megadni.

Itt van egy jó kis leírás róla :

[link]

2012. szept. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!