Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bannoltak chatrouletten,...

Bannoltak chatrouletten, pedig nem is csináltam semmit. Hogyan oldhatnám fel?

Figyelt kérdés
Tegnap chatrouletteztem először, barátnőm átjött, és gondoltuk, kipróbáljuk. Azon kívül, hogy minden 3. ember verte, tök jó volt, egy csomó emberrel beszélgettem, de ezen kívül semmit, nem mutattam be a kamerának, nem meztelenkedtem, és tényleg semmi "szabálysértőt" nem csináltam. Most viszont azt mondja, hogy letiltotta az IP címem, aztán pedig bedobja a képválasztós izét, de az biztos, hogy nem fogok 700 embert végigválogatni!! o.O Más lehetőség, hogy feloldjam? Már gondoltam valami hekkelésre is, csak nem tudom, hogy csináljam :( Köszi előre is a segítséget! :)
2012. szept. 18. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
attól bejelenthetnek...mivel nincs ennyi admin a világon, hogy az olyan embereket kiszűrjék, akik csak verik, ezért van egy gomb, és a felhasználó kitilthat bárkit, akár rossz indulatból is. megkerülni igazából...ha egy külön proxy-szerveren keresztül közelíted meg az oldalt, akkor talán nem veszi észre, de mivel nem hinném, hogy fix ip címed van, az folyamatosan változik időközönként, szóval holnapra valószínű másik ip-d lesz.
2012. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem változott :( Valami más lehetőség??
2012. szept. 19. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!