Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak, hogy ne menjen...

Mit csináljak, hogy ne menjen el az internet?

Figyelt kérdés
Éjjelre, vagy ha nem vagyok itthon volt hogy bekapcsolva hagytam a gépet, hogy jöjjön a letöltés, vagy menjen a seed, és sokszor volt hogy megszűnt az internetkapcsolat, és "kárbament" 1-2 vagy akár több óra. Mit tudok tenni, hogy ezt kiküszöböljem? Lehet egyáltalán valamit? Tippeket szívesen fogadnék! Köszönöm!

2012. szept. 13. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
először azt kéne tudni hogy mitől megy el...
2012. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én sem tudom. De ha ez segít az alsó szinten lévő gép internetét használom, itt nincs fent semmi kábel hozzá. Nem nagyon értek ehhez, ezért várok segítséget, ha lehet ezen segíteni.
2012. szept. 13. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, a szolgáltató nem engedi a folyamatos netezést. Valahol olvastam erről. Napjában egyszer biztos hogy megszakítják. Kérdezz rá tőlük.
2012. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. szept. 13. 22:20
 5/6 Komplikato ***** válasza:

Ha valaki nem fizet fix IP-t a szolgáltatónál, és ritka aki igen, akkor naponta legalább 1x megszakítják a kapcsolatot, hogy ne csinálhasson rá az illető szervert. (Megjegyzem ennek ellenére is megoldható.)

Általában 00 és 02 óra között szokott lenni a megszakítás, de ez változhat.

Elvileg be lehet állítani automata újrakapcsolódásra a gépet.

2012. szept. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak a DSL net szakad meg naponta egyszer. Pl a kábelnet esetén van hogy fél évente kapsz új IP-t annak ellenére hogy nem FIX IP-d van.
2012. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!