Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan állítsam át a firefoxba...

Hogyan állítsam át a firefoxban kezdőlapomat?

Figyelt kérdés

Igen...hülye kérdésnek hangzik. Tudom ez egy pofon egyszerű dolog, de feltettem egy programot, ami mellé véletlen beállítottam ezt a kezdőlapot

[link]

Azóta nem tudom átállítani!! Hiába állítom át bármire, le okézom, után jó is, de ha bezárom és megint elindítom már megint ez a sz@r a kezdőlap... Teljesen felcsesz...már csak az a módszer maradna, hogy újrarakom a firefoxot, de nem akarom a beállításokat és a sok könyvjelzőt elveszteni...Van ötletetek?


2012. szept. 13. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

felraktál valami programot

tötöld a keresőt a progi telepítése és törlése-ből vagy a firefoxból de még nem hallottam olyanról hogy a beállításokba ne lehessen átállítani

2012. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

már letöröltem mindehonnan...

és hidd el ilyenről még én sem láttam

2012. szept. 13. 20:23
 3/4 karesz01 ***** válasza:

A "babylon-t" a kiegészítéseknél találod meg .

A kiegészítőknél letiltod majd törlöd és újra indítod a firefoxot .


Az alábbi linket megnyitod :

[link]


Majd a (Beállítások > Általános >Indítás > kezdőlap) ,

A sorba beilleszted és nyomsz egy "ok" gombot .


restart firefox


Attól hogy a kiegészítőt törlöd , attól még a kezdőlap megmarad a babylon , neked kell kézzel vissza állítanod .

2012. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

azt tudom, hogy kézzel kellett visszaállítani.


de megoldottam. mivel nem volt a kiegészítők között a babylon, ezért letöltöttem, felraktam és letiltottam. átállítottam a kezdőlapot és most jó.


gondolom a törlésnél volt valami hiba, ez miatt nem működött

2012. szept. 14. 18:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!