Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez a Pandastart oldal csak...

Ez a Pandastart oldal csak trollkodás?

Figyelt kérdés

Vagy tényleg működik? Csak mert nem láttam még róla semmi olyat, hogy átverés..


Tud róla valaki valamit?


2012. szept. 13. 12:01
 1/1 kgabika válasza:
Nekem van honlapom a Csatlós Csabánál, aki a pandastartot is üzemeltet. Mindig más statisztikát mond, mint a mysat, ami láthatatlanul ott van a honlapomon. Ő, azt mondja, többen látogatják a honlapomat, mint amit a mystat mond. Azért ez elég furcsa. Nem, tudom, hogy ezt Te érted-e, de még egy éve is kézzel írt számlát küldött, én könyvelő vagyok, évek óta gépi számlát küldök az ügyfeleknek, sőt jelenleg e-számlát. Megmondom őszintén, nem emlékszem, hogy legutóbb mit küldött, mármint milyen számlát, ha esetleg beszólna. De, mondom, én mindent vártam egy programozótól, de, azt nem, hogy kézzel írt számlát küld. Lúzer.
2012. szept. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!