Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok felrakni a...

Miért nem tudok felrakni a myvipre fényképet?

Figyelt kérdés

Eddig bírtam,igaz már egy jó ideje nem raktam fel.

Mindig azt írja,hogy hiba történt a feltöltés alatt.

Már lekicsítettem új albumot csináltam de semmi.

Csak iagzolvány képet tudok felrakni.


2008. máj. 15. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia! senki nem tud képet feltölteni jelenleg.. van amikor nem lehet képet törölni van mikor feltölteni..szóval ez az oldal hibája..
2008. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem már vagy 2 hete ezt csinálja. Viszont egyik ismerősöm tud feltenni.
2008. máj. 15. 15:29
 3/6 anonim válasza:
100%
Nálam is ezt írja ki, viszont ugyanezen a gépen öcsém oldalára simán felteszi a képeket.
2008. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nem tudom milyen böngészőt használsz, de nekem például Mozillával nem megy a feltöltés se myvipre, se iwiwre. Explorerrel viszont minden gond nélkül, úgyhogy lehet, hogy nálad is ilyen probléma van.... Ha sehogy se megy akkor még az Operát tudom ajánlani, ez is nagyon jó böngésző.
2008. máj. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! Én explorer-t használok és nekem nem sikerült. De kipróbálom amit írtál! Köszi
2008. máj. 19. 11:36
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem mozillával sosem engedi a képfeltöltést, azonnal kilép minden megnyitott olalról, ha megpróbálok feltölteni képet. de explorerrel ált. megy. :)
2008. júl. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!