Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mivel foglalkozzon az oldalam?

Mivel foglalkozzon az oldalam?

Figyelt kérdés
Véleményetek szerint,vagy személy szerint mi egy jó honlap titka ? Manapság mire kaphatóak az emberek ?

2012. szept. 12. 12:05
 1/9 A kérdező kommentje:
véleményetek szerint vagy személy szerint...ezt jól megfogalmaztam :D egyébként csak hobbi céljából
2012. szept. 12. 12:10
 2/9 Antimod ***** válasza:

Fiatalabb koromban ezt a kérdést számtalanszor feltettem magamnak is. A technikai háttértudásom megvolt hozzá, a téma nem.

Aztán egyszercsak beugrott, mivel is foglalkozhatnék, mi az, ami sokakat érdekel, és mostoha szinten van reprezentálva a hazai interneten. Pár éve indítottam el, azóta szépen kúszik felfelé a látogatottság.

Nem az a lényeg, hogy melyik ez az oldal, hanem az, hogy csakis olyanba kezdj bele, ami évek óta érdekel téged. Ugyanis ha komoly terveid vannak ezzel - akár hobbiszinten is - , évekre előre kell gondolkozni. Akkor is lesz kedved frissítgetni, foglalkozni vele? Akkor is aktuális lesz még a téma?


A jó honlap titka szerintem az érdekesség, a rendszeres frissítés, és persze a jó használhatóság.

2012. szept. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már jó pár éve elkezdtem honlapokat készíteni,leginkább g-portal,de tényleg elég profi designokat összedobtam,és éjszakákat töltöttem a szerkesztésével.De ötlettelen voltam,nem volt fő téma,csináltam egy átlagos oldalt amiből van még 100,így egy iő után felhagytam a dologgal.most hogy évgeztem a sulival újra gyakorolgattam meg szerkesztgettem designokat,szeretnék összerakni egy jó oldalt,és foglalkozni vele.Csak hát ötlet nincs hogy miről...
2012. szept. 12. 12:20
 4/9 A kérdező kommentje:
egyébként videószerkesztésben is elég jó vagyok,gondoltam már arra is hogy össze lehetne kapcsolni a kettőt.
2012. szept. 12. 12:22
 5/9 anonim ***** válasza:

" csakis olyanba kezdj bele, ami évek óta érdekel téged."


Ezzel csak is kizárólag az a gond, hogy közel sem biztos, hogy másokat is az érdekel, márpedig egy jó honlap attól is jó, hogy látogatott. Na de ha számodra érdekes, mások számára érdektelen a lapod akkor csináltál MAGADNAK egy jó honlapot...

2012. szept. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ebben egyet kell értsek veled.
2012. szept. 12. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Szinte minden témában van már legalább ötvenféle honlap. Így már nehéz újat mutatni amitől több és kiemelkedőbb lesz a tiéd, mert már az is honlapot csinál aki nem ért hozzá vagy csak simán unatkozik...
2012. szept. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Golan Trevize ***** válasza:
Ha jó designokat tudsz csinálni, meg ez a része érdekel, akkor inkább keress olyat, akinek témája van, csak ehhez nem ért/nem érdekli, és álljatok össze.
2012. szept. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Karesz6969 ***** válasza:
Jó téma lehet többek között annak hirdetése is amiben Te jó vagy...esetleg példákkal illusztrálva...honlap, videoszerkesztés, blog létrehozása, hogy az emberek egymással is ki tudják cserélni a gondolataikat...pihentetőül egy kis zene...sok érdekes egymástól különböző témakörök linkjei, csak hogy minél nagyobb legyen az oldalad nézettsége.
2012. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!