Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért írják ki a böngészőim...

Miért írják ki a böngészőim ezeket? Bóvebben lent.

Figyelt kérdés

Ha pl. kérdést akarok írni, vagy válaszolni a gyakorikérdések.hu oldalra, a böngészőim ezeket írjak ki:

- Mozilla Firefox: The connection was reset

- Opera: A távoli kiszolgáló nem található

- Google Chrome: Nincsenek fogadott adatok

Kérem, segítsenek!



#böngésző #csatlakozás #fogadott adatok
2012. szept. 11. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha csak a gyakori nem jön be, akkor a gy. szerverei pillanatnyilag le vannak terhelve (vagy karbantartás, vagy packet loss, vagy bármi),lényeg hogy a gy. oldalán van a hiba, és nem lehet ellene semmit se tenni, pár perc múlva érdemes újra próbálkozni

ha semmi se jön be, annak elég sok oka lehet (szolgáltatónál a netszolgáltatás akadozik, routernek van valami kínja, nincs kapcsolat a router és a szgép között, szomszéd túlzásba viszi a sávszél lenyúlását stb.), de ezt látatlanba elég nehéz pontosan megmondani...

2012. szept. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nos, nemcsak a gyakori, hanem, amikor regisztrálni akarok valahová, a legtöbb esetben azt mutassa. Vagy amikor szerkesztem a weboldalam a 8x-nál. Lehetséges, hogy ezek az infók szükségesek

Számítógépem:

- Pentium 3

- 128 MB RAM

- Windows XP

Net:

- Letöltési sebesség: 3.1 Mbps

- Feltöltési sebesség: 1.8 Mbps

- Havonta 2 GB forgalmat kapok

2012. szept. 13. 08:05
 3/11 Golan Trevize ***** válasza:
Nem elég stabil a neted, és timeoutol.
2012. szept. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, mert nekem Y!Mail-em van, és mikor próbálok küldeni egy e-mailt, többet kell várjak a megszokottnál, és a végén megjelenik egy hibaüzenet, alatta pirossal a "[timeout]" szöveg. Vagy esetleg túlléphettem volna azt a 2 GB-ot? Internet Explorer 6-tal simán megy minden, de, az nem jeleníti jól az oldalakat, mert már "vén". Megpróbáltam kiüríteni a Chace-t, a gyorsítótárat, meg a sütiket. Esetleg az is baj lehet, hogy túl sok böngészőm van?
2012. szept. 13. 10:53
 5/11 Golan Trevize ***** válasza:
Ez mobilinternet amúgy?
2012. szept. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem. Modemmel megy (HUAWEI) és bele csatlakozódik a net is és a házi telefon is.
2012. szept. 14. 08:10
 7/11 Golan Trevize ***** válasza:
Akkor hívd fel a szolgáltatódat.
2012. szept. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De az is lehet, hogy túlléphettem azt a 2 GB forgalmat, vagy nem, mert miután kijön a számla, be is gyorsul, és azt nem mutassa már, de úgy egy hét múlva már igen.
2012. szept. 14. 08:21
 9/11 Golan Trevize ***** válasza:

Jaaaa. Így már minden érthető.

Váltsál nagyobb csomagra.

2012. szept. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nos, a gépem is lassú, mert állandóan lefagy (128 mb ram), de ez most más téma.
2012. szept. 14. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!