Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet facebookon beállítan...

Hol lehet facebookon beállítani a feliratkozást, és szerintetek jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

2012. szept. 11. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Szvsz annak jó, aki értelmesen használja, mert mozgalmas az élete és mindig tud valamiről írni. Az, hogy egy átlagember minden nap megosztja 20 humorblog posztját, 10 idézetet, meg mellé kiírja hogy éppen éhes, fáj a feje, unalmas a suli és jöjjön vissza a nyár, arra feliratkozni tök felesleges.


Híres emberek esetén szokták a feliratkozást használni, mert ők általában magukat promózzák és a rajongókat látják el infóval. De erre meg a twitter talán jobban használható vagy egy hivatalos oldal, ami kiváltja a feliratkozást egy profilra.

2012. szept. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az első linknél hol lehet jóváhagyni vagy mi??:O
2012. szept. 12. 02:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagy zöld gomb van az oldal közepén az aktiválásról. Vagy a második linken ott a beállítás szintén, ha azt megcsináltad akkor az elsőn már nem írja ki újra hogy aktiváld, mert előtte tetted meg.
2012. szept. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem nincs semmi zöld és semmit nemcsinál :/
2012. szept. 12. 12:48
 5/6 anonim válasza:
azért nem csinál neked semmit, mert valószínűleg nem múltál el még 18 éves. ugyanis az első linken nagy betűkkel le van írva, hogy "Ahhoz, hogy követhessenek, legalább 18 évesnek kell lenned"...
2013. febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi már rájöttem és beállítottam
2013. febr. 21. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!