Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-LINK TL-WR740N router...

TP-LINK TL-WR740N router meghibásodott?

Figyelt kérdés

Mire eljutottam a kérdés írásáig több oldal fórumot olvasgattam, de nem jutottam dűlőre.

Mindent rendesen összekötöttem optanet kábelnetem van tehát csatlakozni kell mindig, így a webkonfigurálás kilőve mivel a routeron keresztül még nincs net! :@ Így maradt a cd lehetőség. Mit is írhatnék ez is sikertelen próbálkozás ezt a hibaüzenetet kapom: nem ellenőrizte a router beállításait. :@@@ Mit hogy??

Ezek után viszont megkukult mert nem csinál semmit az első csatlakozóban van a gép kábele de mégis a 4-est mutatja pedig már kikapcsoltam is resetelésre sem reagál.



2012. szept. 11. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne olvasgass, hanem olvass! Hatékonyabb!

A 192.168.x.1 címen történő konfigutrálásnak nem feltétele az, hogy legyen internet. Ha összekötöd a routert a géppel és böngészőben megnyitod a címet akkor be tudod állítani. A CD mehet vissza a tokba.

2012. szept. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontosan egy resetelés hogy zajlik mert még mindig nem reagál semmire?
2012. szept. 11. 10:02
 3/7 anonim ***** válasza:
A TP-LINK TL-WR740N resetelése úgy történik, hogy a router hátulján található RESET gombot minimum 5 másodperc időtartamig nyomva tartod, majd újraindítod a routert.
2012. szept. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mire nem reagál? A 192.168.x.1-es címet próbáltad elérni?
2012. szept. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nos bekapcsoláskor ugye úgy kellene, hogy felvillan az összes led és elkezd bebootolni, de ehelyett a bekapcsoló, fogaskerék és a 4. csatlakozó leg ég minden bekapcsoláskor. [link]


Egyszerűen nem csinál semmit a resetre eddig jól működött mi baja lett így a gép sem ismeri fel.

(Csak próbálgattam a cd-ről és egy idő után meg látom, hogy így van.)

Valami megoldás?

2012. szept. 11. 10:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Gariba vissza.
2012. szept. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szó nélkül kicserélték ezzel már működik a web felületes beállítás. Segítségül ezt a videót használtam http://www.youtube.com/watch?v=r2kpZUcp5wA&feature=related

de sajnos kihagyta azt a legfontosabb részt, hogy hogy is lesz NET! A webes beállítás a videó szerint kész már csak a hálózati beállítás hiányzik a csatlakozáshoz. Sajnos ilyet utoljára 4 éve csináltam, akkor is telefonos segítséggel!

Várom segítségetek!!



(OFF/ Muszály szidnom az iskolás info órákat!!!

Maga az informatika óra nem szól másról csak a Microsoft Office-irodai programjairól, egyszóval lóf*** értelme van otthon nem gépelni ül le a gép elé az ember.

Ilyesmiket kellene tanítani!!

Persze ez asszem az info tagozatosokra nem vonatkozik.

Egyszóval ****** ******** a magyar tanítási rendszer!)

2012. szept. 12. 23:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!