Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on, jobb oldalt ment...

Facebook-on, jobb oldalt ment egy kis hírfolyam, de ez most eltűnt, és csak ismerősöket ajánl helyette. Hogyan lehetne visszaállítani?

Figyelt kérdés
Ezt anno még saját kezűleg lehetett beállítani, és több infót láthattam, mint a rendes főoldali hírfolyamon. Mára ez valamiért eltűnt, nem lehet valahogy visszatenni?

2012. szept. 7. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is kérdeztem ezt nemrég, de nem válaszolt senki. Talán most. :)
2012. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nem nyertünk, kérdező.

Azt kellene írni, hogy "megcsal a barátom látom a tickeren hogy mien nőket lálykol, de most eltünt, segíccsetek visszacsináni"... rögtön 5000-en odagyűlnének válaszolni :D :D

2012. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:DD hát sajnos ezen az oldalon csak ilyen egetverő problémákra jönnek a legtöbb válaszok szinte. Amúgy még mindig nem jött vissza a hírfolyam dobozka, de az a sanda gyanúm, hogy nem is fog, mert megint fejlesztenek Zuckerbergék -.-'
2012. szept. 8. 13:09
 4/5 anonim válasza:
Én is így jártam. Ha időközben megtudtátok, hogy lehet visszaállítani, kérlek, hogy írjátok meg. Előre is köszönöm
2012. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, hogy akkor tünik el rendszerint, ha valami fejlesztés megy épp az oldalon, idővel visszatér magától :) Szörnyű gondok ezek... :D
2013. nov. 7. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!