Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Googlelal hogy tudom felvenni...

Googlelal hogy tudom felvenni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Legjobb lenne valami magyar emberke akinek tudok írni, annyi lenne a gondom, hogy a vállalkozásom a google térképen rossz helyen szerepel. Sajnos nem egykét utca csúszás van hanem egy várossal arrébb rakja be, és mivel bicókölcsönzőről van szó, ahova helybe érkeznek az emberek ez elég nagy gond. volt is belőle probléma már. Ezt szeretném orvosoltatni.
2012. szept. 6. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem kell felvenni velük a kapcsolatot.

Rákattintasz a térképen a jelölőre. AA megjelenő buborékban lesz:

ÚtvonalakKeresés a közelbenHely mentésetovábbiak


A továbbiakra kattintva lesz olyan hogy hibabejelentés. Ott kitöltöd az űrlapot, a mini térképen áthelyezed a jó helyre és elküldöd. Ha kérsz emailes értesítést akkor jelentkeznek is.

Én hétfőn jelentettem be egy hibát tegnap már jó helyen volt.

2012. szept. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A Google maps-on megkeresed a kérdéses vállalkozást!Ráklikkelsz!Amikor megjelennek az adott cég adatai egy fehér ablakban, akkor találsz egy olyan lehetőséget, hogy "Továbbiak". Azon belül van egy olyan pont, hogy "Hibabejelentés".

Itt könnyedén megoldhatod a dolgot.

[link]

2012. szept. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. szept. 7. 08:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!