Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtuberol hogyan tudom...

Youtuberol hogyan tudom letölteni a zenéket? Milyen program kell hozzá? Belinkelné valaik? Vagy elmagyaráznátok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 20:46
 1/10 anonim válasza:
84%
I.Explorer-el játszd le és a Temporary Internet Files -ba megtalálod flv kiterjesztéssel. Onnan kimásolod és flv player-rel le tudod játszani.
2009. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezt most magyarul!
2009. júl. 28. 21:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Megkeresed azt a videót(zenét) amit le szeretnél tölteni. A video jobb alsó sarka alatt kb. 1 centire van a "(more share options)" felirat, rákattintasz, ekkor megjelenik egy kis ablak benne egy URL címmel, ami ugy kezdődik, hogy, pl: http://www.youtube.com/watch?v=1bVYgYW6410 Ezt a címet kimásolod.

2. A böngészőben megnézed ezt az oldalt:

*****

A középen látható szövegdobozba be kell illeszteni az előbb kimásolt youtube címet, majd a "Converts to" feliratnál kiválasztod az "MP3 (audio only)"-t. Végül kattints a Start-ra.

3. Elkezd dolgozni(konvertálni) majd végül egy felugró ablakban felajánlja neked hogy mentsd el.



Ha esetlek nem megy akkor ajánlani tudom a save2pc programot aminek letöltési helyét itt találod:

[link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha egyet szeretnél,azt szívesen megcsinálom neked.
2009. júl. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csak egyet szeretnék:D megcsinálod, ha írok privire?
2009. júl. 29. 18:56
 6/10 A kérdező kommentje:

21:14 es

megtudtam csinálni!!!! köszönöm!!!! ennél jobban sztem nem lehetett volna elmagyarázni!!!!

tod ez naon nagy teljesítmény tőlem!!!! KÖSZÍÍÍ imádlak

2009. júl. 29. 19:04
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Srácok, olyan k*baszott k*rva jó volna, ha vennétek a fáradságot, hogy Google-ben rákerestek mondjuk arra, hogy "download youtube videos", és akkor nem kellene huszonötmilliomodszorra is leírni, hogy hogy kell csinálni.
2009. júl. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jól van már, normálisan nem lehet válaszolni, akkor nem írjál
2009. aug. 8. 18:57
 9/10 anonim ***** válasza:
dvdx.hu-n nézz szét, van rajta olyan lap, ahol mp3-ba tudsz menteni youtube videókat
2009. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Youtubedownloader a neve
2009. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!