Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Iwiwen a csajok és pasikban...

Iwiwen a csajok és pasikban bejelöltem egy lányt és írtam neki egy szép üzenetet. Aztán másnap vettem észre, hogy ő már korábban törölte az alkalmazást, ennek ellenérenekem őt mint lehetőságet hozta ki a rendszer. Megkapja az üzenetemet vagy nem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kapja meg. Egy másik alkalmazás mintájára szerintem ő azért kap egy értesítést arról, hogy ebben az alkalmazásban valaki üzent neki és, ha a jövőben kíváncsi lenne a hasonló üzenetekre, akkor vegye fel ezt az alkalmazást. Szerintem az üzeneted elvész, konkrétan nem fogja megkapni. Lehet, hogy azt sem, hogy te írtál neki. Ellenkező esetben egy csomó "felesleges" üzenetet kellene tárolnia az iwiwnek, az alkalmazások felvételének és letiltásának pontosan az az értelme, hogy feleslegesen nem tárolják ezeket.
2009. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elvileg nem úgy van, hogy aki fel se telepítette alapértelmezésben az is megjelenik és be lehet jelölni?

Én nem telepítettem, mégis kapom az üziket, hogy valaki megjelölt/levelet írt a pasik/csajokban, és ha telepítem akkor megnézhetem, ki volt.

2009. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!