Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows xp esetén hogyan...

Windows xp esetén hogyan csatlakozzak az internetre? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval van az én gépem, ahol van a modem.. és a modemről kábelen keresztül megy a net a másik gépre. Vezérlőpultban megpróbáltam mindent, de nem csatlakozik :/ Ötletek?

2012. aug. 30. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hálózat beállítása varázslóval kell, illetve az Internetbeállítások/Kapcsolatok.
2012. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" Szóval van az én gépem, ahol van a modem.. és a modemről kábelen keresztül megy a net a másik gépre. "


tök zavaros,akkor most a te gépeden nincs is net ?

2012. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocs a rossz megfogalmazásért. Tehát: Az én gépemen van net, és itt van a modem is. Modem rá van kötve egy routerre. A router egy kábellel van összekötve egy másik géppel a lakásban, amire sehogy sem tudok internetet varázsolni.
2012. aug. 30. 15:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg kellene osztani, de mert most nem a rendszergazdi fiókban vagyok, nem tudom megnézni a beállításokat. Akár használod a Windows tűzfalát, akár nem, ott kell beállítani. Windows tűzfal, Speciális ha jól emlékszem. Látni kellene.
2012. aug. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!