Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyet internetet használjak...

Milyet internetet használjak LAN-ra?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy milyen internet csomagot rendeljek, amire rátudnak kapcsolódni hamachin keresztül vagy akár aznélkül, ismerem a nete ovis szövegeket ne irjatok, am meg Minecraft és CS1.6 szervert futtatnák, csak sajnos a mostani netekkel, nem tudok portot nyitni ha sikerül nem enged csatlakozni, szeretnék olyat hogy nekelljen a portal baszakodni éscsak IP re jönnek :)
2012. aug. 29. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Rendelhetsz te akármilyen internetet akkor sem fognak tudni hozzád csatlakozni ha nem értesz a dolgokhoz


Ez meg mi?


"Milyet internetet használjak LAN-ra?"


LAN-hoz nem kell internet csomag

2012. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, mivel az összes előfizetésen lehet otthoni szervert futtatni.


Persze ha sok embernek kell, akkor érdemes a lehető legnagyobb feltöltésűt választani.


Nem a "mostani neketek" miatt nem tudsz portot nyitni, hanem valószínűleg valamit te rontasz el.

2012. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nemérted, értek talán megvan a net de szeretnék szervert késziteni am ha nemtudnád lehet csinálni olyat és tudnak rám csatlakozni nemtudom mit okoskodsz én lanhoz kell net mivel 32 slotos szervert futtatok .jar on és hlds en keresztül valamit bulletproofon...
2012. aug. 29. 20:05
 4/7 A kérdező kommentje:

értek hozzá de nem csatlakozik rá, am meg ezt néztem

[link]

2012. aug. 29. 20:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem hogy értenél ehhez a témához de javaslok két dolgot:


1:Tanulj meg magyarul írni mert több mint a fele írásod értelmetlen

2:Tanuld meg az alapokat,látszólag fogalmad sincs mi az a LAN


Ez nem okoskodás,egyszerűen fogalmad sincs miket írogatsz itten ezért kell kijavítani téged

2012. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akarhogy olvasom, nem ertek ebbol semmit. :S Lanozni, neten? Tudod te egyaltalan mi az a LAN? Latszolag fogalmad sincs.
2012. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyet kell értenem a válaszolóval.

Tisztán látszik, hogy az alap fogalmakkal nem vagy tisztában és nem okoskodott itt senki, hanem leírtuk a tényeket.


Amúgy pedig ha nem hiszel nekünk az a te bajod.

Végül is csak több száz, ha nem ezer szervert konfiguráltam be nulláról.

Nem, nem ilyen kis játékszervereket amit el kell indítani, hanem rendes gépeket, több szolgáltatással. Meg most nem rég mellesleg egy kollégium teljes hálózatát tettem rendben és üzemeltetem.

De gondolom kedves kérdező ennél te jobban értesz hozzá.

2012. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!