Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vissza lehet vhogy állítani...

Vissza lehet vhogy állítani facebookon a "régi üzenetküldési rendszert"? HELP!

Figyelt kérdés
Ma vettem észre h újították és ezt a hibát tapasztaltam: amikor belépek egy üzibe, el kezdi visszagörgetni az összes beszélgetést, és nem engedi elolvasni az üzenetet, és írni se enged, csak görgeti vissza 50-essével a több mint 68ezernyi üzenetet-.-" v annyit amennyi, van akivel csak pár ezernyi van. Ráadásul a kis külön szürke csúszkája se reagál semmire. (És kipróbáltam, h megvárom h visszagörgeti az egészet, akkor se tudom elolvasni az uccsót, mert ahogy el kezdeném húzni a kis szürke csúszkát, rögtön visszaugrik a legelső üzenetre, ami több éves...)

#szarfacebook
2012. aug. 28. 05:15
 1/1 anonim válasza:
Ez biztos, hogy nem az újítás miatt van így, viszont sajnos nem tudom, hogy miért csinálhatja. :( Az viszont valószínű, hogy nem tudod visszaállítani a régit, ha a neten vagy facebbokon találsz ilyen programot, hogy "facebook régi visszaállítása" stb. akkor azt NE TÖLTSD LE! mert: vírusos vagy adathalász (tehát elküldi egy harmadik félnek a jelszavadat)
2012. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!