Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek mit fognak szólni...

Szerintetek mit fognak szólni az ismerőseim a profilképemhez és lájkjaim számához? (többi lent)

Figyelt kérdés
Eddig nem szoktam nagyon facebookozni, csak a barátaimmal szoktam itt beszélgetni, ha huzamosabb ideig nem találkozom velük. És nem érdekelt mások véleménye sem a facebook szokásaimról. Mostanában azonban belegondoltam, hogy jövőre megyek egyetemre és kéne felraknom profilképet, hogy valamennyire nyomot hagyjak az emberekben és az első napokon már arcról ismerjenek. Mivel ugye nem szoktam lájkolgatni mások képeit, posztjait, gondolom nekem sem fogják sokan, csak a legközelebbi jó barátaim 3-an;+talán még pár haverom. Szóval szerintetek mi lesz a reakciójuk, mennyire érdekli az emberek a lájkok száma, ill. ez alapján milyen következtetéseket vonnak le rólam?

2012. aug. 27. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Az emberekben nem ezek alapján hagysz nyomot.

Ez ku*va szánalmas volt.

2012. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért az már előny lenne nekem, ha arcról felismernek. Persze csak a középiskola első napjaiból indulok ki. ;)
2012. aug. 27. 22:56
 3/3 A kérdező kommentje:
De azért örülök, hogy te így gondolkodsz. :)
2012. aug. 27. 22:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!