Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok RTL Mostot...

Hogyan tudok RTL Mostot nézni? Valami Wiresharkot ajánl hogy töltsem le.

Figyelt kérdés
3222-es hibát ír ki, mikor meg akarok nézni valamit, de már nagyon idegesít, hogy állandóan újítanak valamit, és 100 programot le kell tölteni ahhoz, hogy megnézhessem...
2012. aug. 27. 21:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Na most írok Én is Nekik,bemásolom Kérdező ennek a kérdésnek a linkjét.

Egyébként még a pláne,hogy rákattoltam a "nem megy a videó kattintson ide" vagy valami ilyesmi linkre,ahol többször is kitöltöttem a problémabejelentőt,amire valami googlés "jajj ez nem működik..." szövegű link jött ki mindig.

NAGYON GÁZ!

2013. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Megnéztem én is, mi a helyzet,

Google Chrome böngésző, OS Silver bővítmény, a Java le van tiltva, a saját Adobe Flash Playere a legújabb, frissiti magát. Operációs rendszer: Windows XP Professional SP3 és ESS5 (valódiak).

Az RTLMost oldalon a Dakar videót nyitottam meg bejelentkezés nélkül és működik!

Ugyanakkor a Mozilla Firefox totális csőd.

2013. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!