Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom megváltoztatni az...

Hogy tudom megváltoztatni az IP-m úgy hogy ha nekem nem változik soha?

Figyelt kérdés
Net ki-be húzás nem segített.
2012. aug. 26. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Megkéred a szolgáltatót, hogy adjon új IP-t. Hívd fel őket, és megmondják, hogy lehetséges-e.

Esetleg proxy.

G.

2012. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A UPC-féle kábeles netnél hiába csinálsz akármit (húzogathatod, modemet áramtalaníthatod), mindig ugyanazt kapod, a digisnél, meg sztem a többi adsl-nél, viszont ahányszor újracsatlakozol, mindig mást kapsz.
2012. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
PR Telecom, proxyt hogy kell használni?(Tudom mit csinál csak nem tudom használatra vágni:D)
2012. aug. 26. 14:05
 4/4 anonim ***** válasza:

A proxy lényege, hogy gyakorlatilag a géped egy szerverrel kommunikál, és azon keresztül éri el a kívánt weboldalt. Előnye, hogy más lesz az IP-címed, és nehezebb lesz téged lenyomozni. Cserébe mint egy tetű, olyan lassú lesz azon keresztül a netezés.

Keress rá a free proxy kifejezésre.

G.

2012. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!