Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom felmondani ezt a...

Hogy tudom felmondani ezt a Telenoros Hiperfos 42 netet?

Figyelt kérdés
Kb 3-4 hónapja lett megrendelve. Számlázni sem tudnak, nem az adják amire előfizetsz, ügyfélszolgálatuk nulla és sorozatban b**szák át az embert. A sebességről nem is beszéljünk : [link] Jelenleg a szomszéd wifijét használom(mivel nincs rajta kód) de nincs szándékomba lopni csak ez a Hiperfos 42 csomag használhatatlan. Hogy tudom felmondani a hűség lejárata előtt?

2012. aug. 25. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bemész és felmondod, csak valamennyit biztos fizetned kell ezért.
2012. aug. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És mennyit kell fizetni? Biztos jó sokat de akkor sem vagyok hajlandó 8000 ezeret fizetni havonta ezért a semmiért. Ráadásul egyoldalú szerződésmódosítás is történt a részükre de így elvileg akkor én is módosíthatom a szerződést nem?
2012. aug. 25. 18:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Hááát kb 8000Ft-ot biztos kell fizetned a hátralévő hónapokra, így mindenképp szarul jársz...
2012. aug. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha a hűségidőt is aláírtad, akkor bizony szívtál, mint a torkosborz, mert azt nem kis pénz felmondani idő előtt. Benne van a szerződésedben, tessék olvasni!
2012. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyébként nekem úgy tűnik a képből, hogy vagy

- túllépted a csomagban foglalt adatkorlátot, és innen lassítják a neted a következő számlazárásig (következő hónap), vagy

- GPRS-en tolod, mert nincs 3G lefedettség ott, ahol élsz.

2012. aug. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt írja hogy Telenor Hungary DC-HSPA+. A NetWorx szerint már 140Gb-ot használtam el.(Valóban elég sokat torrenteztem)
2012. aug. 25. 18:38
 7/11 anonim ***** válasza:

A korlátlan e-mail és böngészés szolgáltatáson felül az egyéb forgalomtípusokra használható, havidíjba foglalt belföldi adatforgalmi keret : 20 GB

éjszakai adatforgalom szolgáltatás belföldön : 100 GB


Ennyi a csomagod. Gondolom ha ezt túlléped, lekorlátoz, mivel nem korlátlan a neted...

2012. aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát én az a 120GB-ot már túlléptem vagy 20-30GB-tal. Ha eddig nem korlátoztak le akkor most miért? Pl a múlt hónapban 200GB felett volt az adatforgalmam. Ezt a korlátozást most vezették be?
2012. aug. 25. 19:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Mobilnet nem igazán torrentre van kitalálva :D
2012. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Aranyember válasza:
25000 Ft a felmondása a szerződésnek ugyan ez van nekem is én is a jövő héten mondom fel.
2012. nov. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!