Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik ingyenes weblapkészítő...

Kisvuk29 kérdése:

Melyik ingyenes weblapkészítő adja a legjobb minőséget és legnagyobb tárhelyet?

Figyelt kérdés

Minőséget úgy értem,hogy olyan legyen,mint egy normális oldal kivéve a domain.És tárhely ha lehet több legy 100 MB-nél.Vagy az se lenne rossz ha hozzá lehetne kötni a Box-ot vagy Dropbox-ot.Mert akkor 50GB elég sok lenne.

Vagy olyan is érdekel,hogyha van ingyenes webtárhely és ingyenes domain amit össze lehet rakni.Úgy hallottam vannak ingyenes webtárhelyek és .tk domainok amiket ha összerakunk egy szerkesztővel ingyen csinálhatom az oldalt.Szerkesztőt milyet ajánlanátok?



2012. aug. 25. 10:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Nincsenek nagy igényeim.Elég lenne nekem amit szoktam látni 1,5 GB ingyen is.Bár volt 3 GB is ingyen és az lenne a lényeg,hogy én tudjak egy .tk domain-t hozzá tenni és kaphassak egy e-mail-t amin információt kaphatnak az oldalról afféle info@valami... vagy hasonló.És lehessen hozzá tenni valamilyen szerkesztőt is.Mert tudom,hogy a domain-nel kitörölhetem tárhellyel együtt már jobb,de ezekhez kell valami amivel kiteszem a dolgokat az éterbe.
2012. aug. 25. 10:54
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy olyan kérdés,hogy az ilyet tudják többen csinálni?
2012. aug. 25. 11:01
 3/5 A kérdező kommentje:

Melyik a jobb?

[link]

[link]

És ezzel lehet domain-t csinálni?

[link]

A válaszolónak megköszönöm.

2012. aug. 25. 11:04
 4/5 anonim ***** válasza:
óóóóó hát nagyon szívesen
2012. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most remélem nem trollkodni akarsz.
2012. aug. 26. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!