Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha van már egy ingyen honlapom...

Ha van már egy ingyen honlapom, akkor hozzá lehet rendelni egy domain nevet, amit megveszek?

Figyelt kérdés
van a Guglin egy honalapom. De a Gugli olyan megjegyezhetetlen internet címet ad, hogy hogy inkább helyettesíteném valami mással. Mivel ez a honlap az én fordítási és tanítási vállalkozásomat népszerűsítené, ezért a népeknek kellene valami önmagáért beszélő cím. Ezért gondoltam, hogy befizetek valami domain névre. Lehet-e ilyet csinálni? Csak domain név,(tárhely nem kell) az ingyenes honlaphoz?
2009. júl. 25. 01:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Megoldani meg lehet, de azonban a domain regisztrálás nem ingyenes
2009. júl. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom a Google Webhelyek oldalon hoztál létre egy weboldalt magadnak...


1. Lépj be az oldaladra úgy, hogy szerkeszteni tudd a weboldalad.


2. Jobbra fenn találsz egy olyan menüpontot : "További műveletek" (legördülő lista) => Webhely kezelése...


3. Egy új ablakban szerkesztheted a webhelyedet (ez a webhely Admin oldala)

A baloldalon levő menüben => "Internetcím"-re kattints!


4. Na itt találsz egy ablakot (Internetcím hozzáadása), ahova beírhatnád a domain nevedet, ha lenne... :D


5. Igényelj egy szolgáltatónál (millióan hirdetnek domain-cím értékesítést) saját domain nevet és kérd meg őket, hogy erre a google-címre irányítsák neked...

Majd megmondják, megtudják-e csinálni, vagy neked mit kell tenned.


De mint látod : lehet ilyet csinálni! :D


"...Ez a webhely egy egyéni domainen (például www.example.com, wiki.example.com, support.example.com) is megjeleníthető. Rendelkeznie kell azonban a domain tulajdonosi jogaival, és tudnia kell módosítani a CNAME-rekordokat..."

2009. júl. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, persze aztán én is észrevettem, hogy van ilyen lehetőség a Google-ban.
2009. júl. 25. 07:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!