Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » DIGI és TP-Link routerem...

DIGI és TP-Link routerem feltelepiteseben segitetek nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy letöröltem a win 7 et a gépről és felraktam az XP-t ami még oké , de formaztam elotte a hdd-imet szóval a semmiről kezdtem az XP-t. Segítség kene fel telepiteni a routerem, és a DIGIkábelt. Nem tudom melyikkel kezdjem, hogyan csinaljam.

Egyébként akermekkora is a hülyeség amit csináltam mar nem visszafordítható és ezzel a dologgal kene foglalkozni és ehhez kerek tőletek segitseget.


Ui.:A szöveget telefonnal írtam nem garantalhatom a nyelvtani helyességét , és ha meg adat szükséges a gépektől megadom.


Valaszaitokat előre is köszönöm!


Egy szerencsétlen XP felhasználó


2012. aug. 23. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a routerhez nem nyúltál, csak a gépet telepítetted újra, akkor nem igényel semmi beállítást. Bedugod a kábelt, és működni fog.
2012. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A routerem működik de a LAN kábelen nem kap netet a gépem szóval be van dugva se nem érzékeli
2012. aug. 24. 10:05
 3/9 Golan Trevize ***** válasza:
Akkor a hálókártya driverét telepítsd fel.
2012. aug. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
CD-m tuti nins hozzá, szóval valahol nézzem meg milyen hálókartyam van, és töltsék le hozza egy masik gépről és onnan hogyan tovabb?
2012. aug. 24. 10:39
 5/9 Golan Trevize ***** válasza:
Feltelepíted, és kész.
2012. aug. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A wifit is azért nem érzékeli mert nincs fent a driver? (nem USB wifi)
2012. aug. 24. 11:04
 7/9 A kérdező kommentje:

Megnéztem milyen hálózati kártyám van, és azt írja hogy telepítve van a driver, igaz 2001 es darab, ami baj lehet?

És ha a wifit sem érzékeli akkor mi lehet a gond? Az usb wifit mindjárt megnézem

2012. aug. 24. 12:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a hálókártya driver fenn van, akkor új hálózati kapcsolatot is kell létrehozni a Vezérlőpult, Hálózati kapcsolatok-ban. (Nem emlékszem pontosan, de talán "nagy sebességű hálózat amire nem kell bejelentkezni" vagy valami ilyesmi szöveg van a varázslóban.
2012. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ezt kapd le: Driver Genius Professional 11 + Crack!

Ez minden hibás/hiányos/elavult driveredet helyreállitja,ha hiányos akkorpedig automatikusan leszedi és feltelepíti neked!


Mellesleg nálam is volt egy hasonló probléma:


100Mb os DIGI netem van és egy TP_Link wn721n Routerem és wifim!

Ha az eggyik gépen volt net a másikon nem, ugyanigy forditva is x.x

Nekem a wifi driverével volt a gáz.

Ne rakd fel a cd.n található programot se a wifihez se a routerhez.

Ezközkezelőben keresd meg a wifidet, aztán driver frissitése/telepitése majd a cdnkeresd meg modemtipusa/xp/64 v 32 bit.

2012. szept. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!