Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti mit gondoltok erről?...

Ti mit gondoltok erről? Szerintem hülyeség. érdekelne, hogy mások, miképp vélekednek erről. :D

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm,osztály/évfolyam társam,azzal hülyéskedik,hogy kamu facebook profilt csinálnak,és szívatják az embereket,meg az ismerőseiket.. ti mit gondoltok erről,hogy 1. lelopkodják mások képeit, 2. hogy ilyesmit csinálnak,az ismerőseikkel,sőt még az állítólagos "barátjaikkal" is.?

2012. aug. 23. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Facebok = homokozó gyerekeknek
2012. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aki idegenektől fogad el ismeretséget, csak azért hogy neki jobb legyen a statisztikája, az egy kicsit meg is érdemli.


Az már a kamu embert minősíti, ha szándékosan veszi fel a kapcsolatot egy ismerősével úgy, hogy másnak adja ki magát, és esetleg információszerzésre használja.


Ha ebből trend születik, akkor ráférne az oldalra hogy ismét csak 18 éven felüliek használhassák. Mióta ezt levették azóta nagyot esett a színvonal.


Személy szerint ha engem egy ismeretlen bejelölne, akkor nem fogadnám el. Ha felveszi a kapcsolatot velem, akkor nem mesélem el neki az egész életemet, és az adatlapról sem derülnek ki olyan információk amivel kompromittálható lennék. Igaz, nem is tizenéves vagyok, akinek kényszeressége az életjel adása óránként.

2012. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!