Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A play. Viasat.hu/ oldalról...

GeryLaci kérdése:

A play. Viasat.hu/ oldalról próbálok letölteni egy sorozat epizódot de nem sikerül. Mivel lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Próbáltam a miro, any video konverter, StreamDown, aTube Catcher programokat de egyikkel sem indul el a letöltés. Tehát a kérdés az, hogy erről a konkrét oldalról, konkrétan a Híd című sorozat egy epizódját milyen programmal lehet letölteni?

2012. aug. 23. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Replay Media Catcher 4

Már le is töltöttem, nekem csak az a gondom, hogy valamiért nem tudom átalakítani (asztali DVD-n nézném meg).

2012. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De a Firefox kiegészítője, a Download Helper is megcsinálja, csak lassabban. Most jutott csak eszembe, hogy kipróbáljam. A második részt már 15%-ban le is töltötte az előző válaszom óta.
2012. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!!!!
2012. aug. 23. 21:26
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem sikerül :( , hogyan csináltad?
2012. aug. 23. 21:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Melyik módszert próbáltad? A Download Helpert ajánlom (az ezzel letöltöttet már gond nélkül át is tudom alakítani).

Megpróbálok képeket is mutatni.

Megnyitod a filmet, megvárod, amíg lemegy a reklám, majd amikor elkezdődik a film,rákattintasz a DH forgó ikonjára:

[link]

Itta video.mp4-et választod ki (mert a másik a reklám), arra kattintasz. A megjelenő ablakban kiválasztod, hogy hová és milyen néven mentsen:

[link]

Aztán már kezdi is a mentést:

[link]

A videót ezután nyugodtan leállíthatod, sőt el is hagyhatod az oldalt, akkor is letölti (csak a böngészőt ne zárd be).

Most éppen a 3. rész letöltésén mutatom be a folyamatot és már 60%-nál tart.

2012. aug. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi, próbálom!!! :)
2012. aug. 24. 17:47
 7/9 A kérdező kommentje:
MŰKÖDIK !!! Köszi szépen!!!
2012. aug. 24. 17:51
 8/9 A kérdező kommentje:
Korán örültem, sajnos látszólag letöltötte de megáll 22 percnél, akármivel játszanám le...
2012. aug. 24. 18:32
 9/9 A kérdező kommentje:
ok a quick download opcióval lejött :))))))))))) hálásan köszönöm a segítséget!!!!
2012. aug. 24. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!