Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért nem tudom facebookon...

Mért nem tudom facebookon megerősíteni az e-mail címem?

Figyelt kérdés
Elvileg kéne kapnom egy linket amivel megtudom erősíteni az e-mail címem nem? Rá megyek arra, hogy megerősítő e-mail újraküldése de nem történik semmi. :/
2012. aug. 22. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha még egy levelet sem kaptál, akkor nézd meg hogy nincs-e a spamek/levélszemét között, vagy hogy nincs-e olyan beállítás megadva amivel az oda kerülő levelek automatikusan törlődnek (mert akkor megkapod és törli a rendszer egyből).


Ha nincs ilyen helyzet, akkor csak várj, nem biztos hogy az két perc alatt meg fog érkezni hozzád. Előfordul néha olyan is, hogy több óra múlva érkezik csak meg a levél. Ilyenkor ne kérj mindig újat, mert a rendszer ezt figyeli, és letilthatja biztonsági okokból a belépést pár napra.


Az sem utolsó szempont, hogy milyen fiókra kéred. A Freemail vagy Citromail szolgáltatása eléggé hullámzó, de inkább rossznak mondják, és sok oldal nem ajánlja a használatát. Érdemes áttérni Gmail-re, annál nincsenek olyan gondok, hogy nem fogad egyes leveleket.

2012. aug. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem a levélszemetet 10 nap múlva törli. Már 1-2 napja várom a linket de nem jött meg.:/ Nem tudom mit csinálhatnék.:/ Azért köszönöm!
2012. aug. 22. 11:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt nekem is kiírta régen valami hiba lehet de nem lényeges én se tudtam megerősíteni.
2012. aug. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!