Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki ismeri ezt (bővebben...

Valaki ismeri ezt (bővebben részben taglalom) az oldalt amit keresek?

Figyelt kérdés

Egy weboldal amit régen egy ismerősöm ajánlott, sosem látogattam ezért ha mutatjátok se biztos hogy megismerem de főbb jellemzői:

Többféle elektronikai terméket vonultat fel, megmondja ezeknek a jövőbeni várható árát és hogy megéri e megvenni ilyen-olyan hírek fényében.


Ennél több ha megszakadok se jut eszembe róla, órákon át keresgéltem a neten, semmi használható vagy hasonló oldalt nem találtam. Ismerősömöt megkérdeztem, már ő sem emlékszik az oldal nevére. Már csak abban reménykedem, hogy esetleg valaki más is ismeri és lesz olyan kedves megosztja velem a tudását!:)


Előre is köszi!



2012. aug. 21. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
[link] talán ez :)
2012. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, de köszi, ez nem írja konkrétan a jövőbeni árát, csak egy grafikonon mutatja az eddigi árakat ha jól tudom! De mindenképpen köszi azért:)
2012. aug. 24. 00:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!