Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem lehet látni youtube-...

Miért nem lehet látni youtube-on a videóimat!?

Figyelt kérdés
csináltam egy tök jó videót a címet beírtam címnek egyértelműen leírtam a leírásba és még azokba a ki,baszott cimkék is beírtam erre beírom a videóm nevét kiad minden féle szart aminek köze nincs hozzá. nem csodálkozom hogy senki nem találja meg a videómat.
2012. aug. 21. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel a videód.
2012. aug. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
linkeld be
2012. aug. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
első válaszoló mert te tudod mi a videó címe és mert miről szól. legközelebb inkább megse szólalj. második : itt a link a videó címét megváltoztattam éppen ma amúgy még mindig előző címén van de ahhoz is muszáj részletes keresés hogy "ma/ezen a héten" töltöttem föl. jó cím is kéne és még az is kérdés hogy muszáj hogy újra feltöltsem hogy más címmel is megtalálják vagy jó úgy hogy simán címet változtattam.mellesleg ezzel az új címmel még részletes kereséssel SE lehet megtalálni. http://www.youtube.com/watch?v=BSfvMa943GY&feature=plcp
2012. aug. 21. 10:34
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem elég jó video! ráadásul 81 megtekintés nem rossz 3nap alatt! kevesen tudják de egy átlagos video pár száz megtekintést hozz!
2012. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a dícséretet. igazából ki leszek ábrándulva mert a saját megnézéseimet is számolta ami rossz. átlagos videó. de nem átlagos céllal készült ezért gondoltam hogy csinálok egy youtube fiókot sok érdekes dologgal de még kevés a videó és nehéz lesz nézettséget teremteni. megnézték igazából körülbelül 6-an. és csak azért mert nem találni és kiad mindent a kereső csak ezt nem. ez az én bajom.
2012. aug. 21. 13:11
 6/12 anonim ***** válasza:
kétlem hogy 6-an nézték volna meg :D 12 like-ja van és több komment is! :)
2012. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat. az lehet igen. pedig mindenhova beírtam a megfelelő kulcsszókat és semmi. nem tudom miért. másnak milliós nézettsége van ami persze itt is jól jönne. főleg mert a célja a többi játékosért készült,magamért,meg a családért. családi hangulatot teremtenek ezek a játékok és össze is hozza ám a hangulatot ha jó az embernek az élete. de túl nehéz sok mindenkinek de ennyi öröme hagy legyen az embernek. :) tényleg nem tudom mivel csináljak milliós nézettséget. legaláb 100000 kéne. türelmesen is csinálok mindent de ha senki nem találja meg nehéz lesz így.
2012. aug. 21. 22:51
 8/12 anonim ***** válasza:

te átlag user sose fogsz 1milliós nézetség csinálni de még 100ezret is nagyon kétlem! nekem 4-szer sikerült átlépni a 100ezret videokkal (mind a 4 Formula 1-es volt ->> ami mindenkit érdekel... vagy nem :D )

teljesen saját videom legjobb nézettség 5ezer szóval... átlag usernek még a 10k is szinte lehetetlen ha nem egy játékfejlesztőcég tagja vagy

2012. aug. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
vagy ha nem trailert töltesz fel. ki tudja. vannak azért átlagos játékosok akiknek jól megy de ők régen is rakták föl. nekem nagyon megérné az egy millió lájk a facebook oldalon mert igazából mint mondottam nem csak magamért csinálom. meg elvileg napi ezer forintot kéne fizetni azért hogy hírdetésben jelenjen meg de próbáltam odafigyelni hogy ne legyen átverés...mert remélem nem klikkelésekre értette de ez bonyolult. 5 napig ha kint lenne jó lenne és 5 ezret még fizetnék is érte. meg a szabályzatok. nem hinném hogy megsérteném de ez túl bonyolult. én nem értem pedig nem vagyok egy hülye pali :)
2012. aug. 22. 18:18
 10/12 anonim ***** válasza:
:D sok sikert hozzá!
2012. aug. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!