Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az igaz hogy vezetékes interne...

Ani7999 kérdése:

Az igaz hogy vezetékes internetről nem tudják lopni a nettet?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy az utóbbi pár hétben nagyon meglassult a nettem,a net szerelő azt mondta hogy vegyek egy új routert mert a mostanin nem lehet beállítani felhasználó nevet ill jelszót mert elavult,másnap bementem egy számítástechnikai üzletbe ahol meg azt mondták hogy vezetékes nettről nem lehet nettet lopni akkor most kinek van igaza?

Lefuttattam egy speedtestet a netten és a nettem hol 1,60Mbps mér hol 0, valamennyit a legmagasabb 3,0 volt,miközben a szerződésben a 100,0 Mbps van írva.Mit tegyek?



2012. aug. 19. 14:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Most csináltam egy új speedtestet az eredmény:Download Speed:1,69 Mbps.Upload Speed:0,47 Mbps
2012. aug. 19. 14:13
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Wi-Fi -n se tudják lopni, ha az normálisan be van állítva. Persze ha ennyire félsz, a jelenlegi router -edről is le lehet tiltani a Wi-Fi rádiót.

Az viszont lehetséges, hogy a router -ed elavult ugyanis hiába van egy router -be 100 Mbps -is switch, attól még nem biztos hogy tudja is azt a sebességet. A pár éve még "atom-májernek" tartott Linksys WRT54GL router is csak 25 Megát tud átengedni WAN oldalon. Viszont az 1,6 Mbps tényleg durva. Milyen router -ed van most (pontos típus!), ha közvetlenül csatlakozol (router nélkül) akkor is ennyi?

2012. aug. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
TP-LINK Tl-R402M típusú routerem van.
2012. aug. 19. 15:27
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
Hát ez a TP-Link legfostosabb modellje, kb 50-60 Megabitet tud de 1,6 ennél is indokolatlan. Melyik szolgáltatónál vagy? Új firmware -t próbáltál?
2012. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Privibe írtam.Még nem próbáltam a firmwaret.
2012. aug. 19. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!