Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A youtube-on mikor feltöltök...

A youtube-on mikor feltöltök lassú, miért?

Figyelt kérdés
Egy 4 perces videót 12 órát tölti pedig a nettem gyors és ha mondjuk letöltök egy 1 gb fájlt azt 10 perc alatt letölti.Mi a baly vele és azt hogy lehet orvosolni?

2012. aug. 18. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én épp most töltöttem fel egy 7 perces videót, csak másfél perc volt pedig lassú a netem, lehet épp mikor töltötted akkor volt vmi gond a youtube-bal. Amúgy próbáltad már többször is?
2012. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A letöltési sebességed az nagyobb mint a feltöltési.Mennyi a feltöltési sebességed?Attól hogy 4 perces a videó még nem jelenti azt hogy gyorsan fel is fog töltődni,mekkora a mérete?
2012. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A youtubbal nem volt baj mert hasonló képp mikor én megprobáltam feltölteni egy videót egy másik barátom épp akkor töltött fel eggyet könnyen és gyorsan .Emellet sokszor probáltam ujra a feltöltést de nem ment .A feltöltése sebességem meg nem tudom de régebben gyorsan ment a feltöltés csak most lassult le.
2012. aug. 19. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha torrentezel mellette akkor az miatt is lelassulhat a feltöltésed.Szerintem [link] szolgáltatód sz*rakszik mérd meg itt a sebességed
2012. aug. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megmértema sebességét és a feltöltés dög lassú.Ezt lehet valahogy felgyorsitani?
2012. aug. 22. 00:04
 6/6 anonim ***** válasza:
ha veszel új / gyorsabb internetet. De a feltöltési idő függ attól is hogy mekkora az a bizonyos videó. Nekem max 64 kb / s a feltöltési sebességem de mégis egy 10-15 perces vidi felmegy egy olyan jó 10 perc múlva, mert kitapasztaltam hogy milyen formátumba konvertáljak milyen beállítások mellett. Sok tényezőtől függ ez a dolog
2012. szept. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!