Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon meg lehet nézni,...

Facebookon meg lehet nézni, hogy ki nézi az adatlapomat?

Figyelt kérdés
Volt erre egy alkalmazás, de az tuti kamu. Valami más módzser van rá?
2012. aug. 14. 09:22
 1/6 anonim válasza:
100%
Még mindig nincs.
2012. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem nem lehet megnézni, hogy ki nézte meg az adatlapodat biztosan. Viszont van pár módszer amivel megtudod nézni, hogy kik azok akik sűrűn látogatják az adatlapodat. Például van egy alkalmazás: My Top Fans Pro a neve.

A másik: Mikor online vagy chaten, azok akik sűrűn nézik az adatlapod, a fenti részben vannak. (remélem érthetően leírtam)

2012. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen. Nem a további ismerősöknál.:D Én azt hittem ott azok vannak akikkel gyakran beszélek.:)
2012. aug. 14. 10:03
 4/6 A kérdező kommentje:
És ez a my top fans pro ez azokat is kiadja akik nem ismerőseim?
2012. aug. 14. 19:29
 5/6 A kérdező kommentje:
kiadja, akik
2012. aug. 14. 19:29
 6/6 anonim ***** válasza:
A chaten szerintem is azok vannak, akikkel leggyakoribb az interakció. Viszont idővonalon megfigyeltem, hogy a kis dobozban (ahol 6 ismerőst megjelenít) rendre ugyanaz a 15-20 ember van, csak váltakozó sorrendben. És jobb oldalt, ahol 8 ismerőst listáz, van 1-2 ember, aki MINDIG ott van, még a pozíciójuk se változik, akárhányszor ráfrissítek. Én nem gondolom, hogy ez véletlen.:)
2012. aug. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!