Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit látnak facebookon rejtett...

Mit látnak facebookon rejtett módban?

Figyelt kérdés
Pontosabban, ugye chat ablakban van az, ha látják az üzenetedet, akkor ott van hogy "látta". Na az igazi kérdés az lenne, hogy rejtve is látják azt, hogy megnéztem az üzenetet? Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. aug. 13. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Facebookon nincs olyan opció, hogy rejtve.
2012. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg említeném azt, van facebookon rejtettség! Vagyis a "go offline" Ha chat ablaknál lemész a kis fogaskerékre katt és go offline, az egyéb lehetőségeknél, kiválaszthatod, hogy kik láthatnak mégis. Eléggé rejtett mod, mert ismerőseim kérdezik, hogy miért nem vagyok fent :) Szóval akkor?
2012. aug. 14. 11:58
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Az a kijelentkezés...:)

A rejtett mód az lenne, hogy te látod ki van fent és tudsz beszélgetni, de téged nem látnak.

Ha üzenetbe elolvasod akkor is látni fogja mikor olvastad el. Van erre egy kiegészítő, h ne lássa de nem facebook fejlesztés.

2012. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Golan Trevize ***** válasza:

Szóval akkor. Kevered a szezont a fazonnal.


Amiről te beszélsz, az a chat-re vonatkozik. Nem látják, hogy online lennél. A FaceBook-on nincs olyan, hogy "rejtett mód", sem semmi ehhez hasonló.

2012. aug. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó akkor az, bocsánat. Amúgy azért neveztem rejtett módnak, mert végül is rejtve vagy egy bizonyos szinten. De csak arra akarok választ kapni, hogy kiírja e, hogy "látta" ha ilyen állapotban nézed meg az üzenetet.
2012. aug. 15. 13:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Látja.
2012. aug. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!