Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FACEBOOK gond, hogyan tüntesse...

FACEBOOK gond, hogyan tüntessem el a kedvelésekből?

Figyelt kérdés
66 kedvelést ír ki, de abból körülbelül 10 a fészbuk oldal, a többi ilyen régi, vele kompatibilis oldalról van, pl. amit demotiválón lájkoltam nagyon régen... Ha ott kikeresem(demotiválón) már nem engedi kilájkolni. Ezek a sz@rok most örökké belájkolva maradnak?
2012. aug. 13. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Saját idővonalon kattints a kedvelt oldalakra, majd szerkesztés, aztán a lista alján "egyéb oldalakra" kattints és ott lehet törölni a lájkot.

Ha végeztél az oldal tetején katt a szerkesztés befejezésére.

2012. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A-A. Sajnos nem... Ott is csak facebook oldalakat jelenít meg nekem.:(((
2012. aug. 13. 14:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Szóval az egész Kedvencek mappában csak facebook oldalak vannak, viszont az, hogy mennyit kedveltem sokkal több szám, mint amennyi látható. Megpróbáltam úgy, hogy egyesével töröltem a lájkokat, minden egyes oldalnál rámentem a "nem tetszik"-re, és mikor már minden facebook oldalnál ezt megcsináltam, magyarán 0 kedvelésem volt, még mindig a számoknál 49 volt, és akkor mutatta de csak is az idővonalamon ilyen Észbontó, nem kutya stb. kedveléseket. Rámentem hát azoknak az oldalára, de ott nem tudtam "kilájkolni", nem engedte.:(:( Azért gondoltam, hogy talán valahol ezt Facebookon belül el lehet intézni. Jó tudom, nem nagy ügy, csak az ember idővel változik és ezek már abszolút nem tetszenek, plusz szeretek rendet tartani.:D:D
2012. aug. 13. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!