Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail csevegőlistába hogyan...

Gmail csevegőlistába hogyan tudok valakit betenni?

Figyelt kérdés
Automatikusan nem került be, mert régen váltottunk csak egy-két levelet, ami még megvan az archívumomban. Hogyan lehet megcsinálni, hogy ő is ott legyen oldalt a többiek között? Ő is gmail-es.

2012. aug. 12. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
A csevegőlista fölött van olyan, hogy személyek keresése. Beírod a mail címet, és rögtön egy kis ablakban megjelennek a lehetőségek. Ott megtalálod a megjelenítés a csevegőlistán opciót. szia
2012. aug. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hú, köszi szépen! :)

Erről ő nem fog értesülni? Pl. úgy, hogy én is megjelenek nála? Vagy csak akkor jelenek meg, ha esetleg csevegésre meghívnám? Nem csevegni akarok vele, csak látni, hogy online-e.

2012. aug. 13. 23:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fog értesülni. Szerintem így is látni fogod, hogy ő be van- e jelentkezve. Hacsak nem látatlanban van bent:) szia, szép napot.
2012. aug. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. aug. 14. 13:13
 5/7 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam, betettem, de nem jelenik meg felül, ott, ahol a gmailes partnereim állapota látszik. :(

Ha nem csevegtem vele mostanában, nem fog az oszlop tetjén megjelenni? Hogyan tudnám elővarázsolni, a kis piros-szürke-zöld pontját, hogy felkerüljön a lista tetejére?

2012. aug. 25. 11:01
 6/7 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy először meg kell hívnod a csevegőbe. Az állapotjelző pontocskák csak akkor lesznek láthatóak, ha ő is visszaigazol, és elfogadja a meghívást. üdv. szép napot
2012. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor ez nem járható út. Nem akarom meghívni. :(
2012. aug. 26. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!