Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Állítólag van olyan progi...

R-man2 kérdése:

Állítólag van olyan progi okostelefonra, amivel a 3G-t tudod átrakni laptopra. Igaz ez? Ha igen mi a neve, hol tudom letölteni, és hogy kell használni?

Figyelt kérdés
Lécci gyorsan irjatok mert nagyon fontos.
2012. aug. 12. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
3g-t nem tudod átrakni, de sztem amire gondoltál, az a wifi hot-spot. azaz a telefonod fog wifi állomásként szolgálni, a laptop meg hozzá fog csatlakozni. ez a funkció szinte az összes mai telefonban alapból benne van, beállítások között megtalálod
2012. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezt hogy is kell?? Nagyon kezdő vagyok.
2012. aug. 12. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a telefonod tud wifi hotspot-ként működni akkor a hálózatbeállításoknál ott van
2012. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

megkeresed (valahol a wifi beállítások környékén kell lennie), adsz neki egy nevet (az is ott lesz valahol), esetleg lejelszavazad, és bekapcsolod. ennyi.

aztán laptoppal megkeresed és rácsatlakozol.

nem egy bonyolult feladat

2012. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez sikerült, de másik wifi-s telóval nem működik? Mert sikerült egy másik telóval rácsaklakozni, és megpróbáltam felmnni Google-ra, de azt irta "sikertelen kapcsolat"
2012. aug. 12. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!