Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltöltöttem egy filmet a...

Feltöltöttem egy filmet a Youtube-ra! Miért nem jelenik meg a keresési találatok között?

Figyelt kérdés

Egy 1óra és 40perces filmet töltöttem fel a jutyubra, de egyszerűen se a találatok, se a videóim között nem található meg csak a hírcsatornámon ( [link] Mi lehet a baj? Töltsem fel még 1x?


Egyik haver csatornáján is volt ilyen probléma, és ott sem jelent meg, csak ha egy embernek elküldi a linket, és csak úgy tudja megnézni!! Légyszi segítsetek! Köszi!



2012. aug. 11. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:

" A videó FOX anyagát tartalmazza, aki letiltotta azt szerzői jogi okok miatt.

Sajnáljuk."


Ne töltsétek fel más tulajdonát.

2012. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még egyenlőre nem tiltották le :D
2012. aug. 11. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:

A fenti linkre kattintva ez a szöveg jön be. Te lehet hogy látod a profilodból, más úgy tűnik már nem.


Nézd meg egy másik böngészőben is kijelentkezve.

2012. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tényleg, most látom :/ És ha leszedem róla az intrót, akkor is leszedik a vidit? ://
2012. aug. 11. 22:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon komolyan gondolod ezt a filmfeltöltögetést, de youtube-on ezt felejtsd el.

Ha ilyet akarsz csinálni, akkor hozz létre egy blogot, és töltsd fel putlocker-re, de az ilyen tucatfilmek már fent vannak rengetegszer, könnyen elérhető helyeken.

2012. aug. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
remélem nem lesz komolyabb :) elég hamar közbelépett a Century FOX :/
2012. aug. 11. 22:44
 7/7 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=GfvwHhNqju8 hna most már enm törölte le.
2012. aug. 12. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!