Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A "keesh list" mi alapján...

A "keesh list" mi alapján rangsorolja az ismerősöket Facebookon?

Figyelt kérdés

Erre gondolok: [link]


Ha jól értelmezem, egyrészt interakció alapján, másrészt az alapján milyen gyakran nézegeted a célszemély profilját. De az én listámon olyan emberek is vannak, akik nem az ismerőseim, még csak nem is hallottam róluk. Nem lehetséges, hogy azt is számon tartja, ki nézett meg?



2012. aug. 11. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem csak az ismerősöket számolja, hanem a profilokat is amit megnéztél. Kipróbáltam, és senki nem volt a listán, akinek nem jártam volna a profilján.


Semmi nem tudja mérni a látogatóidat, ez is csak azt figyeli hogy te mit csinálsz:


"I can only guess, but it seems like they order it based on who you interact with, whose profile you look at and who you have recently become friends with. "

2012. aug. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kár. :(
2012. aug. 11. 20:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért elég félelmetes, hogy van egy program, ami úgymond "beköp" téged.:D
2012. aug. 11. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!