Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki tud segíteni? Youtube...

Ki tud segíteni? Youtube szaggat, két dolgot már csináltam.

Figyelt kérdés
google chrome helyet most firefox14.01-et telepitettem, ami támogatja a html5 funkcót,meg beállitottam a firefox-ban a browser.sessionstore.interval-ban a 15000 értéket 500.000-re, de még igy is szaggat némelyik videonál.mit milyen lehetőségek vannak még..Ja a net az 2Mbit/sec. video kártyám:Nvidia Geforce MX440 AGP 8x 64bit.
2012. aug. 10. 22:47
 1/6 vagyokakilehetek ***** válasza:
lassú a net...
2012. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt mondod lassu. 2-3 Mbit közöt ingadozik. arra rá jöttem hogy a HD azt már tényleg nagyon szaggatva játsza le na de hogy néha a 360p formátumot is. bár nem mindegyik videónál szaggat.
2012. aug. 11. 00:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Bár sokkaktol hallom/olvasom hogy szaggat a youtu-buk,még annak is akinek komolyabb gépe van és a netje se lasu
2012. aug. 11. 00:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Router-en keresztül netezel?
2012. aug. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

HTML5-ben nézed (ami megterhelőbb gyengébb gépen) vagy Flash alapúval? Akiknek szaggat az mind Chrome-ot használ, amiben hibás a beépített Flash Player.

Ne használj HTML5-öt youtube.com/html5 oldalon kikapcsolható, ha be lenne.

Kis nézetben is szaggat vagy csak teljes képernyőn? Nagy méretben átvált automatikusan nagyobb minőségre.

2012. aug. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kis méretben is szaggat. de most nem annyira mint pár napja.Meg a hosszabb 1-2 órás videok nem szaggatnak mint a 2-3 percesek. nagy méretben nem nagyon nézem ahozz nem olyan gyors a gépem meg a net sem. nagy képernyősen olyan mint ha fényképezne, kockárol kockára ugrál a kép,ugyhogy nagy méretben nem nagyon szoktam nézni. még ezt a html5 megprobálom kikapcsolni akkor megnézem mitörténik. más téma : ha van egy játék feltelepitve és nem indul el egyébb okok miatt, mindegy hogy most mi.szoktak olyat irni hogy a indito ikonon jobb egérgomb-tulajdonságok-célfáljnál a szöveg végére be lehet irni dolgokat pl.: csalásokat meg novideo ilyenek és utána alkalmazás katt, és hibát ir hogy a célfálj nem megfelelö meg ilyenek??????
2012. aug. 12. 01:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!