Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem találom a blogomat...

Miért nem találom a blogomat Google-ban?

Figyelt kérdés
Blogspotos blogom van,és már szétcímkéztem a bejegyzéseimet,hogy rátaláljanak,de semmi.A Google-ban is rákerestem,ott is semmi.Régebben Eoldalas blogom volt,és ott a kulcsszavaknak hála csomó látogatóm volt.Van valami amivel olyanná tehetem a blogomat,amivel könnyen rátalálnak?Google-ba hogy lehet beiktatni?Meg kulcsszavazni?Segítség!

2012. aug. 10. 16:17
 1/5 Pj0tr ***** válasza:

Keress rá arra, hogy SEO.

Bár azt nem tudom, hogy mennyire nyúlhatsz bele az oldal szerkezetébe.

2012. aug. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha új a blog, akkor várni kell kicsit, mert csak bizonyos idő múlva jelenik meg.
2012. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez azért fura, az én Panoramio fotós oldalam azonnal megjelent a Google keresőjében. Hány napja tetted fel?
2012. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Körülbelül 1 hete-de nemrég olvastam,hogy 2 hét után jelenik meg,de azért köszi a választ mindenkinek :D
2012. aug. 11. 20:57
 5/5 anonim válasza:
Ez fura mert nekem is blogspotos blogom van és már az elejétől fogva sok a látogatóm.
2012. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!