Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem válaszolnak sose az...

Miért nem válaszolnak sose az üzenetként küldött üzire Facebook-on? Lehet meg se kapják?

Figyelt kérdés
Ketten is küldtünk egy srácnak üzenetet, mivel egy hirdetésére jelentkeztünk, de nem volt ismerősünk face-en, és egyikünksnek se válaszolt. Most egy ismerősömnek küldtem üzit, de úgy hogy az adatlapján rámentem az üzenetküldés gombra, tehát nem a chat ablakban küldtem, és még csak azt se írja ki hogy megkapta-e, pedig már egy jó ideje kiírja ha valaki megkapja az üzit. Egy kicsit kezd ez az egész gyanús lenni...
2012. aug. 9. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ismeretlen emberek üzenetei az "Other" mappába kerülnek, és nem jelennek meg egyből. A másodikat nem tudom :)
2012. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ez rohadt jó, ki találta ki ezt a hülyeséget nem tudom, én is most nézem, sose jutott volna eszembe megnézni hogy ott is vannak-e üzenetek. :@
2012. aug. 9. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!