Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Postafiok.hu e-mail szolgált...

A Postafiok.hu e-mail szolgáltató letiltotta fiókom. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Ha be akaroki lépni azt írja ideiglenesen letiltották a fiókom. Nagyon fontos leveleim vannak ott és sok helyen ez a cím van megadva. Csak egy olyat ír ki, hogy Súgó/Kilépés de ha rákattintok arra akkor csak valami google appot hoz ki ami üzleti ügyfeleknek írja a dolgokat. Esetleg hogy lehet velük kapcsolatba lépni vagy hogy tudnám mondjuk citromailról lekérni a postafiokos leveleimet?

#postafiok.hu. letiltott fiók #levelek letöltése
2012. aug. 9. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha ideiglenesen nem elérhető, az szolgáltatási hiba, nem pedig letiltás.

Lehet csak várni kellene egy kicsit, és jó lesz. Ilyenkor szokták a gmail-t ajánlani, mert azzal kevés probléma van.

2012. aug. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Most újra megpróbáltam és azt írja, hogy a fiók ki van kapcsolva. Ez már 1 hete így megy. Én is vártam, gondoltam majd csak be tudok lépni de sajnos azóta sem megy.
2012. aug. 9. 09:52
 3/15 anonim ***** válasza:
Előfordult hogy huzamosabb ideig nem léptél be? Több szolgáltató is egy megadott idő után (általában 3 hónap) automatikusan törli a hozzáférést, és kérésre sem állítják vissza.
2012. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szinte minden nap beléptem. A legtöbb helyen, még ennek az oldalnak is ezt a címet adtam meg mert ezt használtam nagyon sokat. Elvileg a google csoportba tartozik de nem találtam elérhetőséget ahova írhatnék.
2012. aug. 9. 10:00
 5/15 madscientist válasza:
Ugyanez a problémám nekem is és sok ismerősömnek. Nagyon fontos leveleim vannak a tárhelyen, de tegnap estétől nem tudom elérni. Azt írja, hogy ki van kapcsolva ez a fiók közben minden nap belépek. :S
2012. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Képzeld, nekem is ez van, és már pont meg akartam kérdezni, amikor megláttam ezt a kérdést.
2012. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Akkor viszont nem egyedi probléma, és a szolgáltatás nem működik megfelelően.


Valószínű, hogy csak ki kell várni amíg megjavítják, és utána menni fog.

2012. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 madscientist válasza:
Próbáltam Thunderbird-del letölteni a leveleimet de nem hagyja, írtam az info@postafiok.hu címre is de nem válaszoltak. Kezdek mérges lenni, legalább valami tájékoztatást kaptunk volna.
2012. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a hozzászólást, így azért van remény hogy majd csak visszakapjuk a fiókunkat.
2012. aug. 9. 10:41
 10/15 anonim válasza:
Ugyan ez a problémám nekem is, valószínűleg pár órán belül megjavul (remélem) !
2012. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!