Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Idővonalas facebookon profilké...

Idővonalas facebookon profilkép feltöltés?

Figyelt kérdés

Mivel a profilképek közé nem lehet feltölteni, csak úgy tudok, hogy feltöltök egy képet egy másik albumba és ott méretre vágom? És akkor mindkét albumban ott lesz a kép. Ami ugye felesleges, mert minek egy képet kétszer feltölteni?! Vagy ha törlöm az albumból a képet, attól még ottmarad portréképnek az adatlapomon? Tök hülyeség és bonyolult az egész! Ahelyett, hogy egyszerűen lenne egy gomb, mint régen, hogy "profilkép hozzáadása" és feltölthetnék egy képet!

Vagy nem így kell? Mert most nincs ilyen gomb!

És a borítóképek nevű albumot sem lehet törölni!


2012. aug. 8. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
van ilyen "gomb" rámész a profilképre(nem kell rákattintani )csak odatartani a kurzort és ki fogja írni hogy profilkép cseréje :) puszi
2012. aug. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és az albumból is ki tudod törölni a borítóképeket is
2012. aug. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
úgy írja ki hogy profilkép szerkesztése..ott választhatsz hogy újat adsz hozzá vagy a régiből válogatsz stb
2012. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Ki tudtam törölni a borítóképet, nem az a baj, hanem magát az albumot nem tudom törölni!
2012. aug. 8. 10:29
 5/6 A kérdező kommentje:
Addig oké, hogy rámegyek az egérrel és kiírja, hogy "profilkép szerkesztése", de nekem semmi ilyen nincs utána, hogy válasszak a régiből, vagy újat töltsek fel!
2012. aug. 8. 10:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Ilyenek vannak a kép alján, hogy lehetőségek, megosztás, megjelölés, tetszik, de a lehetőségek között sincs, hogy új kép feltöltése, vagy válasszak a régiből, csak forgatás jobbra, balra, helyszín hozzáadása,stb. Idővonalas a facebookom.
2012. aug. 8. 10:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!