Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a facebookos oldalról?

Figyelt kérdés
Http://www.facebook.com/pages/Könyvmolyok-/244313872355568 Egyik ismerősöm nemrég indította be ezt az oldalt a facebookon. Nekem tetszik, de nagyon "kivi" lennék a ti véleménytekre is, hogy érdemes-e folytatnia (mert eddig nem sok "lájk"-kal büszkélkedhet:D), másnak tetszik-e, meg ilyesmik.:) Eddig úgy láttam, hogy inkább ilyen könyvszerető tinilányonak van az oldal (bár belőlünk nem sok van), szóval főleg a ti véleményetek érdekelne:) előre is köszi:)

2012. aug. 7. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szeretek olvasni, de egy ilyen oldallal nem igazán tudok mit kezdeni... Van, és kész. Feltesz pár dolgot innen onnan, de semmi rendszer vagy valami... Én inkább olyan oldalakat látogatok meg ahol könyv ajánlók vannak, és ott kiszemelhetem a következő "áldozatomat" :D.
2012. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Előszöris köszönöm a gyors választ.:D Másodszor tudnál esetleg tippe(ke)t adni? (Nagyon hálás lenne értük!) Én nem igazán értem, hogy mit értesz "rendszer" alatt, és hogy lehetne rendszeresíteni?:D Harmadszor pedig nem tudnál nekem linkelni egy ilyen oldalt, ami kifejezetten könyvajánlókkal foglalkozik? Megköszönném!:)
2012. aug. 7. 14:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!