Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on a videó teljes...

Youtube-on a videó teljes képernyőn szaggat, és a hang is. Eddig semmi baja nem volt. Egyik napról a másikra csinálta ezt, de csak google chrome-nál. A firefoxnál tökéletes. Miért csinállja ezt a google chrome-nál? és mit csináljak hogy jó legyen.

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
A Firefox is ezt csinálja, épp most akartam ugyanezt megkérdezni.
2012. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha valaki tud megoldás akkor írja meg Privátba

én is evvel a bajjal küzdök :(

2012. aug. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nekem nem csinálja a firefox, de tök mindegy mert azt nem is nagyon használom. És egyébként nem csak a youtube-nál csinálja a chrome,hanem más videómegosztó oldalakon is ha telljes képernyőn néem......
2012. aug. 9. 21:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem javult a dolog azóta. veled mi van, még mindig tart?
2012. aug. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Üdv.

Szerintem neked az a problémád, mint nekem volt. Csak teljes képernyős videónál van szaggatás, de a képen is látszódik ez... Nem durván, de zavaró.

A megoldás a felesleges flash pluginok kikapcsolása a chromeban.

Írd be a címsávba: chrome://plugins/

A Flash-t keresd, ott katt részletekre. Nekem ott 3 fájl van, de csak 1et engedélyeztem, és megszűnt a szaggatás :) Itt egy kép róla:

[link]

Aztán majd írj hogy nálad bevállt -e a dolog. Sok sikert:)

Zsoltee

2012. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Üdv. Na Köszi a jó tippet, tanácsot!!! Bevált. Nekem volt vagy 10 ilyen plugin ami mind ment is. most egy jó párat kikapcsoltam és nem szaggat mostmár a video telljes képernyőn. úgyhogy mégegyszer köszi szépen :)
2012. aug. 15. 21:21
 7/9 Pizsu válasza:
Nekem ez sem működik, szakadozik a kép.
2013. aug. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 6:

Örülök hogy segíthettem :)

# 7: Akkor rossz lehet a saját flash plugin verziója. Másik chrome verziot szedj és tiltsd le a frissitését. XP-n tudom erre a megoldást. Ha kell, dobj egy üzit:)

2013. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 7:

Inkább ideírom hátha másnak is segít.

A google chrome auto frissítését nem tudod a beállításaiban tiltani, ezért:


Na akkor erre is van megoldás, mert azóta rájöttem hogy a chrome automata frissítését nem tudod csak ugy kikapcsolni, és az újabb verzióiban nem nem műkszik jól a flash videó lejátszás.

Előszőr is töröld le a chrome-ot- programok telepítése és törlésénél és ugy, hogy a bellításokat is törölje a gépről. Vmi ilyesmire rá fog kérdezni törléskor.

Aztán ezt mentsd le és telepítsd:

[link]


Utánna jön a trükk arra, hogy tiltsd le a google automata frissítéseit:

Ez kel hozzá majd:

a [link]


Start > Futtatás: gpedit.msc parancsot

2. lépés: Importálja a Google Update ADM sablonját


Keresse meg a Házirend: Helyi számítógép > Számítógép konfigurációja > Felügyeleti sablonok útvonalat

Kattintson a jobb gombbal a Felügyeleti sablonok lehetőségre, majd válassza a Sablon hozzáadása/eltávolítása lehetőséget

A párbeszédablakban adja hozzá a GoogleUpdate.adm sablont.

Ha elkészült, akkor a ,,Felügyeleti sablonok" alatt - ha addig még nem volt ott - megjelenik egy Google mappa.

Állítsa át a Frissítési házirend felülbírálása tulajdonságot ,,Engedélyezve" állapotúra, majd a ,,Házirend" legördülő menüben válassza a Frissítések letiltva lehetőséget.

Vmi ilyesmi... :)


Erről itt Írnak:

[link]


Én így csináltam és bevállt...

Remélem sikerül, majd Írj. :D

2013. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!