Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem merek ncore-ról letölteni...

Nem merek ncore-ról letölteni :/ Többi lent (? )

Figyelt kérdés
Van ncorenom de nem merek letölteni mert ugye azt vissza is kell tölteni. Úgy hallottam hogy 48 óráig kell folyamatosan visszatölteni. WTF???? És én nemtudom addig bekapcsolva hagyni több okból is... Most mit csináljak? :OO :S :'( Köszi a válaszokat...

2012. aug. 6. 21:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy aug 31 ig legyen meg a 48óra, de ha elit vagy afelett vagy akkor nem kell ezzel törődni. :)
2012. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
A 48 órát nem folyamatosan kell tartani hanem, megszakíthatod pl.: ha napi 5 órát töltesz az is elég csak legyen meg összesen a 48. Ha úgy lenne ahogy írtad nem sokan lennének már ott.
2012. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. NA most akkor le akarom a call of duty 2 őt tölteni és utána akkor megszakithatom a feltöltést? Meg azt honnann tudpom hogy mennyit töltöttem fel?
2012. aug. 6. 22:07
 4/31 anonim ***** válasza:

Igen, megszakíthatod aztán holnap folytatod.


Ezzel kapcsolatos adatokat pedig az [Aktivitás] kattintva láthatod.

2012. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%

Miért jut be az nCore-ra minden informatikához alig/semmit sem értő ember, aki még a szabályzatot sem képes rendesen elolvasni? Miért?

G.

2012. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Ráklikkelsz az Aktiválás-ra és máris tudod, hogy kell-e még seedelned, vagy nem.
2012. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Bocsi, Aktivitás és nem Aktiválás
2012. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Geniuseus -_-" Értek az informatikához amennyit nekem kell. Ez az oldal arra való hogy kérdezzek nem? NAhátakkkor? HA nemtetszik amit kérdeztem akkor okcsá. Az összes többinek köszönöm a válaszát! :D
2012. aug. 6. 22:27
 9/31 tamasoft ***** válasza:
Két hét alatt kell teljesíteni összesen 48 órát. Nagyon könnyű, mert akár darabokban is lehet. Átlag napi 3 és fél óra.
2012. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Okés. ÉS darabosan is lehet letölteni is?
2012. aug. 6. 22:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!